Försäljning

Patrick

Patrick Fagerli

Försäljningschef Belysning, Stockholm
patrick.fagerli@elektroskandia.se
Mobil: +46 70 165 50 36
Mattias

Mattias Svensson

Key Account Manager, Stockholm
mattias.svensson@elektroskandia.se
Mobil: +46 72 583 80 84
Charlotta

Charlotta Millbourn

Belysningssäljare, Malmö
lotta.millbourn@elektroskandia.se
Mobil: +46 76 141 16 09
Conny

Conny Wallmark

Belysningssäljare, Luleå
conny.wallmark@elektroskandia.se
Mobil: +46 70 545 02 66
Erik

Erik Svedberg

Belysningssäljare, Gävle
erik.svedberg@elektroskandia.se
Mobil: +46 72 506 34 26
Fredrik

Fredrik Pettersson

Belysningssäljare, Göteborg
fredrik.pettersson@elektroskandia.se
Mobil: +46 76 762 63 24
Hillevi

Hillevi Jacobsen

Belysningssäljare, Göteborg
hillevi.jacobsen@elektroskandia.se
Mobil: +46 76 762 63 22
Jessica

Jessica Vurestedt

Belysningssäljare, Östersund
jessica.vurestedt@elektroskandia.se
Direkt: +46 60 16 22 33
Robert

Robert Johansson

Belysningssäljare, Stockholm
robert.johansson@elektroskandia.se
Mobil: +46 72 220 30 69
Ruben

Ruben Aslan

Belysningssäljare, Stockholm
ruben.aslan@elektroskandia.se
Mobil: +46 73 066 90 49
Tony

Tony Carlborg

Belysningssäljare, Borlänge
tony.carlborg@elektroskandia.se
Mobil: +46 72 536 00 02

Ljusdesign

Hanna

Hanna Fredriksson

Ljusdesignchef, Stockholm
hanna.fredriksson@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 38 67
Anna

Anna Egerbo

Ljusdesigner, Göteborg
anna.egerbo@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 11
Annika

Annika Sjöö

Ljusdesigner, Borlänge
annika.sjoo@elektroskandia.se
Direkt: +46 243 25 79 11
Elin

Elin Ferngren

Ljusdesigner, Östersund
elin.ferngren@elektroskandia.se
Direkt: +46 60 16 22 47
Jeanette

Jeanette Johnsson

Ljusdesigner, Helsingborg
jeanette.johnsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 40 38 51 39
John

John Wattström

Ljusdesigner, Göteborg
john.wattstrom@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 24
Kajsa

Kajsa Larsson

Ljusdesigner, Malmö
kajsa.larsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 40 38 51 72
Malin

Malin Thyberg

Ljusdesigner, Skövde
Malin.Thyberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 11 21 76 25
Pontus

Pontus Nordahl

Ljusdesigner, Göteborg
pontus.nordahl@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 08

Inköp, Produkt & Marknad

Johan

Johan Lång

Marknadschef Belysning, Sollentuna
johan.lang@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 12
Caroline

Caroline Caesar

Produktansvarig Cebe Belysning, Borlänge
caroline.caesar@elektroskandia.se
Direkt: +46 243 25 79 10
Elisabeth

Elisabeth Kignell

Marknadsansvarig Cebe Belysning, Sollentuna
elisabeth.kignell@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 05
Peder

Peder Wibom

Produktansvarig Cebe Belysning, Sollentuna
peder.wibom@elektroskandia.se
Direkt: +46 11 21 76 72
Terese

Terese Norberg

Produktansvarig Gross Belysning, Sollentuna
terese.norberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 88