Försäljning

Patrick

Patrick Fagerli

Försäljningschef Belysning, Sollentuna
Mobil: +46 70 165 50 36
Mattias

Mattias Svensson

Key Account Manager, Sollentuna
Mobil: +46 72 583 80 84
Conny

Conny Wallmark

Belysningssäljare, Luleå
Mobil: +46 70 545 02 66
Erik

Erik Svedberg

Belysningssäljare, Gävle
Mobil: +46 72 506 34 26
Fredrik

Fredrik Pettersson

Belysningssäljare, Mölndal
Mobil: +46 76 762 63 24
Hillevi

Hillevi Jacobsen

Belysningssäljare, Göteborg
Mobil: +46 76 762 63 22
Jessica

Jessica Vurestedt

Belysningssäljare, Östersund
Mobil: +46 73 312 35 52
Lotta

Lotta Millbourn

Belysningssäljare, Malmö
Mobil: +46 76 141 16 09
Robert

Robert Johansson

Belysningssäljare, Södertälje
Mobil: +46 72 220 30 69
Ruben

Ruben Aslan

Belysningssäljare, Stockholm
Mobil: +46 73 066 90 49
Tony

Tony Carlborg

Belysningssäljare, Örebro
Mobil: +46 72 536 00 02

Ljusdesign

Roland

Roland Alfredsson

Chef Ljusdesign, Mölndal
roland.alfredsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 20
Hanna

Hanna Fredriksson

Ljusdesignchef, Hägersten
hanna.fredriksson@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 38 67
Anna

Anna Egerbo

Ljusdesigner, Göteborg
Direkt: +46 31 86 93 11
Annika

Annika Sjöö

Ljusdesigner, Borlänge
annika.sjoo@elektroskandia.se
Direkt: +46 243 25 79 11
Elin

Elin Ferngren

Ljusdesigner, Östersund
elin.ferngren@elektroskandia.se
Direkt: +46 60 16 22 47
Jeanette

Jeanette Johnsson

Ljusdesigner, Helsingborg
jeanette.johnsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 40 38 51 39
John

John Wattström

Ljusdesigner, Mölndal
john.wattstrom@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 24
Kajsa

Kajsa Larsson

Ljusdesigner, Malmö
kajsa.larsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 40 38 51 72
Malin

Malin Thyberg

Ljusdesigner, Skövde
Malin.Thyberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 11 21 76 25
Pontus

Pontus Nordahl

Ljusdesigner, Mölndal
pontus.nordahl@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 08

Inköp, Produkt & Marknad

Johan

Johan Lång

Marknadschef Belysning, Sollentuna
johan.lang@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 12
Caroline

Caroline Caesar

Produktansvarig Cebe Belysning, Borlänge
caroline.caesar@elektroskandia.se
Direkt: +46 243 25 79 10
Elisabeth

Elisabeth Kignell

Marknadsansvarig Cebe Belysning, Sollentuna
elisabeth.kignell@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 05
Peder

Peder Wibom

Produktansvarig Cebe Belysning, Sollentuna
Terese

Terese Norberg

Produktansvarig Gross Belysning, Sollentuna
terese.norberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 88