Belysningssäljare

Patrick

Patrick Fagerli

Försäljningschef Belysning, Sollentuna
patrick.fagerli@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 24
Conny

Conny Wallmark

Belysningssäljare, Luleå
conny.wallmark@elektroskandia.se
Direkt: +46 920 24 43 21
Erik

Erik Svedberg

Belysningssäljare, Gävle
erik.svedberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 72
Fredrik

Fredrik Pettersson

Belysningssäljare, Mölndal
fredrik.pettersson@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 28
Hillevi

Hillevi Jacobsen

Belysningssäljare, Göteborg
hillevi.jacobsen@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 44
Jessica

Jessica Vurestedt

Belysningssäljare, Östersund
jessica.vurestedt@elektroskandia.se
Direkt: +46 60 16 22 33
Lotta

Lotta Millbourn

Belysningssäljare, Malmö
lotta.millbourn@elektroskandia.se
Direkt: +46 40 38 51 91
Mattias

Mattias Svensson

Kam Belysning, Sollentuna
mattias.svensson@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 31
Robert

Robert Johansson

Belysningssäljare, Södertälje
robert.johansson@elektroskandia.se
Direkt:
Tony

Tony Carlborg

Belysningssäljare, Örebro
tony.carlborg@elektroskandia.se
Direkt: +46 19 19 87 10
Torbjörn

Torbjörn Björk

Belysningssäljare, Sollentuna
tobbe.bjork@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 24

Ljusdesign

Roland

Roland Alfredsson

Chef Ljusdesign, Mölndal
roland.alfredsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 20
Anna

Anna Egerbo

Ljusdesigner, Mölndal
anna.egerbo@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 11
Annika

Annika Sjöö

Ljusdesigner, Borlänge
annika.sjoo@elektroskandia.se
Direkt: +46 243 25 79 11
Elin

Elin Ferngren

Ljusdesigner, Östersund
elin.ferngren@elektroskandia.se
Direkt: +46 60 16 22 47
Jeanette

Jeanette Johnsson

Ljusdesigner, Helsingborg
jeanette.johnsson@elektroskandia.se
Direkt: +46 40 38 51 10
John

John Wattström

Ljusdesigner, Mölndal
john.wattstrom@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 24
Malin

Malin Thyberg

Ljusdesigner, Skövde
Malin.Thyberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 11 21 76 25
Pontus

Pontus Nordahl

Ljusdesigner, Mölndal
pontus.nordahl@elektroskandia.se
Direkt: +46 31 86 93 08
Ruben

Ruben Aslan

Projektör Belysning, Stockholm
ruben.aslan@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 38 61
Åke

Åke Rantala

Ljusdesigner, Stockholm
ake.rantala@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 78

Inköp, Produkt & Marknad

Johan

Johan Lång

Marknadschef Belysning, Sollentuna
johan.lang@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 12
Caroline

Caroline Caesar

Produktansvarig Belysning Elektroskandia, Borlänge
caroline.caesar@elektroskandia.se
Direkt: +46 243 25 79 10
Elisabeth

Elisabeth Kignell

Produktansvarig, Sollentuna
elisabeth.kignell@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 35 05
Peder

Peder Wibom

Produktansvarig, Sollentuna
peder.wibom@elektroskandia.se
Direkt: +46 11 21 76 72
Terese

Terese Norberg

Produkt-/Inköpsansvarig Belysning, Sollentuna
terese.norberg@elektroskandia.se
Direkt: +46 8 92 36 88